This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Obecnie Online

24 Lipca 2019
Antoni, Kinga, Krystyna, Kunegunda,
Olga, Wojciecha

Do końca roku zostało 161 dni.
Zodiak: Lew
/ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
Kryształowe Serce

1. Wyróżnienie "Kryształowe Serce" (w formie stylizowanego serca) może być przyznane za wybitne zasługi w rozwoju Ruchu Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Mogą je otrzymać osoby fizyczne, które:

* prowadzą systematyczną, aktywną działalność propagandową w PCK i posiadają:

- pozostali działacze 25 lat udokumentowanego członkostwa zwyczajnego w PCK,

* w sposób konkretny przyczyniły się do realizacji zadań czerwonokrzyskich a w szczególności do rozwoju honorowego krwiodawstwa.

2. Wyróżnienie "Kryształowe Serce" przyznaje z upoważnienia ZG PCK, raz w roku Kapituła, którą stanowi Prezydium Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa. Kapitule przewodniczy Przewodniczący KR HDK. Do wręczania "Kryształowego Serca" upoważnieni są członkowie Prezydium Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa - oraz prezes lub wiceprezes zarządu PCK.

krysztaowe_serce